Jak se stát delegátem

„Mohu se i já zapojit?“

  • Ústecký parlament je určený žákům základních a studentům středních škol (popřípadě středních odborných škol nebo odborných učilišť) nebo také dětem z dětských domovů a jiných organizací pracujících s dětmi a mládeží (například DDM, NNO, SVČ), splňuješ-li tuto podmínku, pak se určitě můžeš zapojit! :-)

„Co mám udělat jako první?“

  • Trochu se porozhlédni po našich internetových stránkách a zjisti, jestli by jsi se chtěl/a dostat do naší party nadšenců J . Ještě lepší by ale bylo, kdybys nás kontaktoval/a na email: parlamentdeti.usti@volny.cz, nebo oslovil někoho z delegátů/vedení na Facebooku. Jména najdeš na sekce Delegáti, Vedení. Rádi ti předáme rady a typy!

„Kdy a kam mohu dorazit?“

  • Účastnit se můžeš kteréhokoliv ze zasedání Ústeckého parlamentu dětí a mládeže, která probíhají v Domě dětí a mládeže (Velká Hradební 1025/19 ,Ústí nad Labem 400 01) od 16:00 v zasedací místnosti (poslední patro nalevo od ředitelny).

„Co bych měl/a dále splňovat?“

  • Pokud by Tě parlament „chytnul“, není už tak těžké se delegátem stát. Po vyplnění přihlášky DDM Ústí nad Labem (ÚPDM je brán jako kroužek DDM) stačí už jen donést jedno potvrzení o souhlasu s fotografováním (dostat ke článkům ze zasedání fotografie například pro webové stránky ÚPDM totiž není jen tak něco lehkého). Pak jsi delegátem! :-)

„Kde mohu získat další informace?“

  • Pokud ti u nás na stránkách něco chybí opět se neboj kontaktovat někoho z našich delegátů nebo nám napiš na email! :)