1. Výtvarná soutěž v novodobé historii ÚPDM je tu! :)

Každý správný tým by měl mít svého maskota, který ho bude vystihovat a správně reprezentovat! :) I my se této zásady držíme, a proto…

Vyhlašujeme výtvarnou soutěž „Kresli, maluj, vytvářej…“ a navrhni tak maskota pro ÚPDM

Soutěž je ve směs velmi jednoduchá! :) Vytvoř návrh maskota (postavy nebo předmětu) v barevném nebo i černobílém pojetí, který by vyjadřoval komunikaci, děti a mládež, případně i město Ústí nad Labem. Práci můžeš vytvořit v tištěné nebo elektronické podobě (výsledné soubory je třeba uložit ve formátech .jpg, .png, .doc, .docx, .ppt, .pptx, v případě použití ojedinělých programů lze zaslat i formát .pdf – v případě vítězství bude následovat předání nejideálnějšího formátu). Je to proto, abychom mohli práce od nadanějších účastníků vůbec otevřít. Práci je třeba opatřit jménem, příjmením a emailem nebo adresou.

Odevzdávat tištěné práce můžete do 16. března 2015 na recepci DDM Ústí nad Labem, elektronické verze pak na email usti@kpdmuk.cz do stejného termínu. Vítěz bude kontaktován parlamentem v průběhu nadcházejících týdnů.

ÚPDM si vyhrazuje právo využít zaslané práce k další tvorbě. Pro ujasnění nápadu můžeš navštívit naše zasedání!

Pro jakékoliv bližší informace nás kontaktuj na usti@kpdmuk.cz nebo na našem facebooku Ústecký parlament dětí a mládeže. :)

Hodně štěstí! :)

Leták ke stažení zde.